Good night, baby

2010.08.04 Lady.Kris
  • 83
71
justin, bieber







Ignassin 4445    
#70 Niekas jau nebestumia. Praėjus mada. Ko čia pabudai tokį ankstyvą pavasaį?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4446    
nx nepernesu popso... bl nestumkit ant metalo.. METALAS the best... bent paklausytumet... Taip klausau metalo ir lb respectinu JB kp asmenybe. SOO ZMONES C'MON, GET UP, UZAUKIT!!!!
Nuotraukos nėra
jellybean 5547    
#67 gydikis
ThisBitch 5551    
#66 Ai, gal eik tu savo gėjuko ir toliau klausyt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
#65 pati turiu tą cd ir nerealus yra. Ė, žinai, kad man jau vemt verčia nuo tavo tos "tikros muzikos", metaliste tu bl..
Nuotraukos nėra
Edwis 5574    
Nerealių CD? Tu debilė visiška ir muzikinio skonio neturi. Laikas suaukti ir pradėti klausytis rimtos muzikos, kūdikėli. Nežinai, kas yra tikra muzika, tai geriau išvis patylėk. Visokios protinės mažumos tik Popsą klauso.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
#63 nuo kada nuo nerealių CD išprotėja vaikai,idiote?
Nuotraukos nėra
Edwis 5575    
Išprotėtų vaikas. Trauma visam gyveninmui nuo tokio CD garantuota :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
:D
Nuotraukos nėra
861939130 5638    
kaio norėčiau to disco...
Vyncas 5644    
Faaail xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
vaikus visam gyvenimui sutraumuotu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
Gash - Taip mes sakom ked Jb mergaite ;D gal ir nepazystam, bet girdejom jo balsa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
jeigu čia būtų koks nors kitas įžymus žmogus Chris Brown, Beyonce ir pan. tokių komentarų tiek tikrai nebūtų. Viskas todėl, kad čia yra Justin Bieber sutinku daugelis žmonių jo nemėgsta vieni iš pavydo kiti tiesiog be priežasties juk visų skoniai skiriasi. Tačiau nesuprantu, kaip nepažįstant žmogaus galima ant jo pilti visokias pamazgas tokias kaip jis gėjus, mažvaikis, mergaitė, lopas ir . Pripažinkit pagaliau jis tikrai turi talentą dainuot, šokt, grot ir yra nuoširdus. Turbūt daugelis jūsų negalėtų pasigirti bent viena šia savybe. Taigi gana kariaut ir kišt visiem į galvą tai, kad čia tik reklama ir pan. Juk mes aukodami vaikams per įvairias Išsipildymo akcijas ir Gerumo Dienas tikrai nesidarome sau reklamos Taip, kad gyvenkime pagaliau draugiškai. Kiekvienas turėkime savo nuomonę, tačiau priimkime ir kitų. Ir nekaltinkime nebūtais dalykais žmonių kurių net nepažįstame.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
#53 tu beviltiska
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#53 Čia ne su PS, tiesiog kažkas padėjo byberio diską į kitą vietą.
Demo nejuokinga visai.
Bet visvien, Fuck you, BIEBER!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
#53 :D fuck you jb ;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
SU PS PADARYTA jei JAU jau daro tai bent ne taip konkreciai padarytu. beviltiska. love jb <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
:D bieber sux
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
#14 pritariu. bene vienintelis protingas postas is visu parasytu ;D

lol padejo kazkas toj vietoj tai JEZZ, KOKS PRIKOLAS, luztam visi. as dbr pridesiu jus postus prie skyriaus ''debilu kompanija'' VISI LUSIM, MIRSIM,wow. : d

we love jb <33
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
byberio dainu vaikam klausyt nesveika, taps dar panasus i ji.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
Tai va, tos kurios jo[s] (lytis dar nenustatyta) klauso tai totalūs beibiai [vaikai] nesvarbu kiek joms metų :}}
Nuotraukos nėra
Edwis 5790    
Manau, kad kudikis isprotetu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
whahahah :D geras
Nuotraukos nėra
Adele 5796    
#38 Gerbejaaa.... ;D
Nuotraukos nėra
Adele 5796    
Tai stai kaip mazi berniukai ir mergaites gauna Beber fever! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#42 Rimtai? reiks su broliu išbandyt ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
jo muzika tik kudikiam ir tai netinka nes kai paleidzia vaikai verkt pradeda xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Tai kiek jis dainų turi?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Omg... Kokia aš atsilikus. :D
Lady.Kris 5798    
#38 jau tris? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
#37 seip 3 ;D
Lady.Kris 5798    
#35 net duu xD~
Lady.Kris 5798    

Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Jis yra išleidęs kompaktą?;oooooooooooo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#20 jo, labai. Tiek verst, kad nieko neverst :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Unreal.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
kad jam pačiam dar tokių dainų klausyt reikia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
. #14 eik daune mergaite kitus vadina bbd ant to bieberio as nesuprantu man tia jis px visiskai kiki kreipia i ji demesi tai pavydi ar kas ir vapse taskeli patylek gal ryzas akinuoti o.O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#19 Į kiniečių pradėk verst. Nors sumažės tavo bereikšmių komentarų.
JuQdQJi 5801    
paklausius tokios muzikos kosmarus sapnuoju. . tai kaip vaikai jaustis turetu . . .;(((
vargsai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
#19 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
kaiii : DDDDDDDD
robhertytute 5801    
#4 Teisingai :)) #19 ej užpisi. kiekvienoj demotyvacijoj verti,lyg kam reikėtų. Nustok,dx.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
#20
nužudei :D
(50-71)
Grįžti į viršų