Google+ - Mes tokie laimingi, kad esam pakviesti!

2011.07.14 Canonas
  • 54
53
Google+







Nikeris334 4612    
Tas google+ Gaidys yra.
CRONUS 5457    
#28 Bėda tik ta, kad ~80% bachūrų iš kurių ~80% IT žmonės :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5457    
#46 U mad? Per fb irgi gali varda pasikeist...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5457    
Trolololo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5459    
varge ažvargeli..kazkada ir as buvau kvailas vaikas ir del one.lt buvau isprotejus....aciu dievui jau buvau uzaugus kai jusu dievinamas feisBUKAS atsirado..nu bukumas neispasakytas,milijonai "draugu ir ne vieno tikro....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5459    
apsieisiu aš ir be google+ man gerai ir fb
Nuotraukos nėra
Anonimas 5459    
VISKAS JOJE PUIKU IR CHATAS NORMALESNIS IR PER 'CAM'A PASISNEKET GALI, PLIUS NERA ERZINANCIU KOMENTARU, REKLAMU... IR VARDA PASIKEIST GALI, NE TAIP KAIP FB... ZODZIU GOOGLEI+ SKIRIU +1 :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5459    
Gooogle+ valdo :}}}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
blm, gavau pakvietima, bet per mazai metu:C
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
ai gi ne cia reik tuos emailus rasyt:D va services.google.com/fb/forms/googleplusenuk/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
zilwis777 5460    
#38 ir kuom ten mėgautis? Nieko pokolkas ten gero.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
nuo 16 visgi neleidzia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
negausit jus tu pakvietimu :D o va as senai turiu ir megaujuos :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
[email protected]
:33
Tie pakvietimai tik dėl to kad visi labiau norėtų prisijungt prie google+,panašu,kad veikia .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
?? Ka jus swajgstat? Kokios googles ? Kokie antri feisbukai? Neprcm tuos el pastus rasot? Kokie dar pakwietimaj? Ka jus cia wps swaigstat? Apie ka cia kalba.?? Nk nepagaunu O.o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
#30 bent jau mano manymu circles yra LABAI gerai daiktas. pvz tau reikia 10-ciai tam tikru zmoniu parasyt kazka. per 30 sek visus susimeti i "rata" ir issiunti zinute. tas hangout irgi geras dalykas, fb iskart nusikopijuot bande bet tik 1 su 1 kiek girdejau ten galima kalbetis :D. chata kaip skype galima pakurt. o kur dar 100x geresnis dizainas, jokiu reklamu, zaidimu ir bla bla bla.... tai cia trumpai kas neturi acc :D ir beto fb tikrai greaitai neisnyks nes visdelto malalietkoms yra uzdetas amziaus banas G+ :D
povilasq 5460    
#28, nebutinai, siaip zmones registruojasi, nes idomu ka google'as sukure, nu "hangout" galimybe yra idomi, bet pas mus nezinau ar bus populiaru, o tie "circles" manau greitai atsibos juo tvarkyti...
Punceka 5460    
#27 tinka visiems, ar koks hotmailas, ar inbox'as
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
ragas fb, google+ si savaitgali jau turejo ~10 milijonu, o ateinanti prognuzuojama ~20 milijonu. ir cia tik su pakvietimais :D
povilasq 5460    
neesu tikras, kad tinka ne gmail'inis emailas (think)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
o man 17 ir neleido
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
Nuo 16 jau leidžia
Nuotraukos nėra
IgN 5460    
nepamirštam, kad ten reikia tam tikro amžiaus. Man rods nuo 18metų. Nes nuo 14 tikrai neleidžia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
Vėl į naują gerą projektą prikvies visokių durnelių, ir bus dar viens ''feisbukas''
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
[email protected] prie to pačio jeigu kas turit linkomanijos pakvietimą pakvieskit,ačiū
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
Geras_Iksas 5460    
ir kas nors is parasiusiu emaila, parasykit ar gavot pakvietima :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
aequitas 5460    
#5 sutinku su tavim
Nuotraukos nėra
Lasisas 5460    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5460    
povilasq 5460    
rasykit e-mail'us gausit pakvietima ;)
Geras_Iksas 5460    
gal jus registruokites i socialine realybe jau..
zilwis777 5460    
Demo mintis-naujas socialinis tinklapis "Google+" tikrai praturtins mūsų gyvenimą.
(50-53)
Grįžti į viršų