#8 Ti zajabys durak :g
Graffiti - Tik leisk jiems papaišyt, ir namo renovacija tau nieko nekainuos
Anonimas
5506
Anonimas
5511
Silciau nuo grafiti nebus :D namus renovuoja ne del dazymo, jei ka ;)
Teenagor
5511
love it.
Anonimas
5511
Nepiskit jūs gal proto, tokių piešinių už dyką niekas nepaišys. Samdo grafitininkus kad ant pilkų pertvarų paišytų, ir tikrai jie ten nemokamai nepaišo.
Anonimas
5511
Is tu plauku milziniskas juru liutas susidaro:D
Anonimas
5511
kjp zjbs.
Anonimas
5511
O kur galima tų dažų nusipirkti? Jie automobiliams iš tikro skirti, ar kaip?
Anonimas
5511
kaip nerealei :O
darius022
5511
#3 pats ciulpi, nepatinka nekomentuok ir tylek kol gyvas
Anonimas
5511
Leidau paisyti, tiesa sakant ir neklause. Tikejausi kasko panasaus, taciau isvydau tik istriestus uzrasus "solomon", "cabri", " .i. " zodziu lietuviskas "grafiti" kuris istikro nera grafiti, o tik kaskokio mazvaikio protinio atsilikimo israiska ant sienos.
Anonimas
5511
Graffiti čiulpia.
puukis4
5511
as ir noriu
Fanatikeee
5511
geriau va taip pieštų, o ne visokius B***us ir t.t.
|

