Graffiti - Tik leisk jiems papaišyt, ir namo renovacija tau nieko nekainuos

2011.05.22 fluptidusas
  • 416
13
graffiti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
#8 Ti zajabys durak :g
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
Silciau nuo grafiti nebus :D namus renovuoja ne del dazymo, jei ka ;)
Teenagor 5513    
love it.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
Nepiskit jūs gal proto, tokių piešinių už dyką niekas nepaišys. Samdo grafitininkus kad ant pilkų pertvarų paišytų, ir tikrai jie ten nemokamai nepaišo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
Is tu plauku milziniskas juru liutas susidaro:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
kjp zjbs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
O kur galima tų dažų nusipirkti? Jie automobiliams iš tikro skirti, ar kaip?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
kaip nerealei :O
darius022 5513    
#3 pats ciulpi, nepatinka nekomentuok ir tylek kol gyvas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
Leidau paisyti, tiesa sakant ir neklause. Tikejausi kasko panasaus, taciau isvydau tik istriestus uzrasus "solomon", "cabri", " .i. " zodziu lietuviskas "grafiti" kuris istikro nera grafiti, o tik kaskokio mazvaikio protinio atsilikimo israiska ant sienos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
Graffiti čiulpia.
puukis4 5513    
as ir noriu
Fanatikeee 5513    
geriau va taip pieštų, o ne visokius B***us ir t.t.
Grįžti į viršų