Graffiti - Tik leisk jiems papaišyt, ir namo renovacija tau nieko nekainuos

2011.05.22 fluptidusas
  • 416
13
graffiti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
#8 Ti zajabys durak :g
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
Silciau nuo grafiti nebus :D namus renovuoja ne del dazymo, jei ka ;)
Teenagor 5511    
love it.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
Nepiskit jūs gal proto, tokių piešinių už dyką niekas nepaišys. Samdo grafitininkus kad ant pilkų pertvarų paišytų, ir tikrai jie ten nemokamai nepaišo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
Is tu plauku milziniskas juru liutas susidaro:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
kjp zjbs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
O kur galima tų dažų nusipirkti? Jie automobiliams iš tikro skirti, ar kaip?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
kaip nerealei :O
darius022 5512    
#3 pats ciulpi, nepatinka nekomentuok ir tylek kol gyvas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
Leidau paisyti, tiesa sakant ir neklause. Tikejausi kasko panasaus, taciau isvydau tik istriestus uzrasus "solomon", "cabri", " .i. " zodziu lietuviskas "grafiti" kuris istikro nera grafiti, o tik kaskokio mazvaikio protinio atsilikimo israiska ant sienos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
Graffiti čiulpia.
puukis4 5512    
as ir noriu
Fanatikeee 5512    
geriau va taip pieštų, o ne visokius B***us ir t.t.
Grįžti į viršų