Graži / Negraži - Padėti / Nepadėti

2011.11.01 zvp
  • 47
15
Graži / Negraži




© agefotostock.com



bambukinis 5351    
Iki kelių sedėsit čia? Paskaiton nereiks ryt?
bambukinis 5351    
Kiddinu ,seni :D doublina man žinutes kažkaip
SeToNaSS 5351    
Tas "motiniškų" iš tavęs keistai nuskambėjo...Iš niko lyg vyriškos giminės atstovas esi
bambukinis 5351    
Galima, Ponas Šetonas, duosiu motiniškų patarimų webui? :)
bambukinis 5351    
Galima, Ponas Šetonas, duosiu motiniškų patarimų webui? :)
Punceka 5351    
1. Adminą turim. Reikalui esant - ir dar 4 susodintume dirbti.
2 Visi tvarkymai bus tik po updeito (metų pab., kitų metų pradžioj)
SeToNaSS 5351    
Uždirba daug , Darbas prie demo - kasdieninis :)
bambukinis 5351    
No answer, Mr.Punceka?
bambukinis 5351    
Bet, pone kunige... Nu gerai - man šiaip įdomu 2 dalykus sužinot... 1. Koks pas jus atlyginimas adminui? Ir ar pas jus yra kažkaip darbo laiko suskirstymas? 2. Reiktų kai ką pataisyt saite...
Punceka 5351    
Zvp ilgai nebus (šventės, gimtadieniai ir pan.), sakyk viską man.
bambukinis 5351    
Labas ir tau Punceka :D Kaip gyvenimas, kas naujo?
bambukinis 5351    
Labas ir tau Punceka :D Kaip gyvenimas, kas naujo?
Punceka 5351    
Na?
bambukinis 5351    
Zvp, labas :) galiu paslaugos paprašyt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5351    
Krasavela , kurwa . Px grazi ar negrazi , nepadeciau .
Grįžti į viršų