Graži / Negraži - Padėti / Nepadėti

2011.11.01 zvp
  • 47
15
Graži / Negraži




© agefotostock.com



bambukinis 5350    
Iki kelių sedėsit čia? Paskaiton nereiks ryt?
bambukinis 5350    
Kiddinu ,seni :D doublina man žinutes kažkaip
SeToNaSS 5350    
Tas "motiniškų" iš tavęs keistai nuskambėjo...Iš niko lyg vyriškos giminės atstovas esi
bambukinis 5350    
Galima, Ponas Šetonas, duosiu motiniškų patarimų webui? :)
bambukinis 5350    
Galima, Ponas Šetonas, duosiu motiniškų patarimų webui? :)
Punceka 5350    
1. Adminą turim. Reikalui esant - ir dar 4 susodintume dirbti.
2 Visi tvarkymai bus tik po updeito (metų pab., kitų metų pradžioj)
SeToNaSS 5350    
Uždirba daug , Darbas prie demo - kasdieninis :)
bambukinis 5350    
No answer, Mr.Punceka?
bambukinis 5350    
Bet, pone kunige... Nu gerai - man šiaip įdomu 2 dalykus sužinot... 1. Koks pas jus atlyginimas adminui? Ir ar pas jus yra kažkaip darbo laiko suskirstymas? 2. Reiktų kai ką pataisyt saite...
Punceka 5350    
Zvp ilgai nebus (šventės, gimtadieniai ir pan.), sakyk viską man.
bambukinis 5350    
Labas ir tau Punceka :D Kaip gyvenimas, kas naujo?
bambukinis 5350    
Labas ir tau Punceka :D Kaip gyvenimas, kas naujo?
Punceka 5350    
Na?
bambukinis 5350    
Zvp, labas :) galiu paslaugos paprašyt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5350    
Krasavela , kurwa . Px grazi ar negrazi , nepadeciau .
Grįžti į viršų