#5 Nesupranti klausimo, matau. Aš klausiau ką tau asmeniškai jie blogo padarė..
Gražiems vaikinams - BMW Nereikia
Anonimas
4404
Anonimas
4405
o fone vaikinuks tikriausiai alkanas, nes labai jau į obuolius liemenėlėje godžiai žiūri. arba paskolino, o dabar prižiūri, kad nedingtų :D
Anonimas
4405
#2 cha pagalvokim ir prisiminkim istorija 2 okupacijos,SSRS,nuolatinis galios demonstravimas,Sausio 13,dar vardint?
ausrabiel
4405
#3 Normaliioms merginoms ir Lada=BMW
elvinukq
4405
Rusijoj Lada = Bmw...
Anonimas
4405
#1 O ką tau blogo padarė rusai? Ir nuo kada vien iš mašinos galima pasakyti, kokioje šalyje daryta nuotrauka?
Anonimas
4405
vel tie pusprociai rusiai del zigulio dar nieko nesakyciau bet ta nuvirtus tvora xD
|

