Kaip graaažu :))
Grąžink dešrelę!
Habita
5781
kamile
5809
kramtuske
5839
Geras :D +
Anonimas
5874
#8 ziauriai susispisai, apgailestauju :D:D:D:D:D
Anonimas
5874
Pralinksmino :D
Turbosraige
5926
oi :D
Anonimas
5947
nesakysiu, fail.
Anonimas
5947
jeigu ką tai čia turėjo omeny žodį "puošk" todėl ir be nosinės, ponas Jonai, išminčiau didysis.;pp
AnimePsycho
6043
Nuo Jablonskio laikų rodos...
Anonimas
6043
nuo kada grazink su nosine rashomas?" :o
Anonimas
6044
Jonas- man šlykštu tavo komentarus skaityt. Pisa tave kaip kas rašo ?
ENORCA
6055
Miela :3
Anonimas
6070
Grąžink su nosine rašoma. Labai "neskanu" skaityti šiuos demotyvatorius. Su gramatika bent susitvarkykite.
pawelek
6071
Anonimas
6072
Maistas pats į burna lenda :D
|

