Kaip graaažu :))
Grąžink dešrelę!
Habita
5780
kamile
5808
kramtuske
5838
Geras :D +
Anonimas
5873
#8 ziauriai susispisai, apgailestauju :D:D:D:D:D
Anonimas
5873
Pralinksmino :D
Turbosraige
5925
oi :D
Anonimas
5946
nesakysiu, fail.
Anonimas
5946
jeigu ką tai čia turėjo omeny žodį "puošk" todėl ir be nosinės, ponas Jonai, išminčiau didysis.;pp
AnimePsycho
6042
Nuo Jablonskio laikų rodos...
Anonimas
6042
nuo kada grazink su nosine rashomas?" :o
Anonimas
6043
Jonas- man šlykštu tavo komentarus skaityt. Pisa tave kaip kas rašo ?
ENORCA
6054
Miela :3
Anonimas
6069
Grąžink su nosine rašoma. Labai "neskanu" skaityti šiuos demotyvatorius. Su gramatika bent susitvarkykite.
pawelek
6070
Anonimas
6071
Maistas pats į burna lenda :D
|

