Kaip graaažu :))
Grąžink dešrelę!
Habita
5783
kamile
5811
kramtuske
5841
Geras :D +
Anonimas
5876
#8 ziauriai susispisai, apgailestauju :D:D:D:D:D
Anonimas
5876
Pralinksmino :D
Turbosraige
5928
oi :D
Anonimas
5949
nesakysiu, fail.
Anonimas
5949
jeigu ką tai čia turėjo omeny žodį "puošk" todėl ir be nosinės, ponas Jonai, išminčiau didysis.;pp
AnimePsycho
6045
Nuo Jablonskio laikų rodos...
Anonimas
6045
nuo kada grazink su nosine rashomas?" :o
Anonimas
6047
Jonas- man šlykštu tavo komentarus skaityt. Pisa tave kaip kas rašo ?
ENORCA
6057
Miela :3
Anonimas
6072
Grąžink su nosine rašoma. Labai "neskanu" skaityti šiuos demotyvatorius. Su gramatika bent susitvarkykite.
pawelek
6073
Anonimas
6074
Maistas pats į burna lenda :D
|

