Gražų žmogų - Ir snarglys puošia

2015.02.08 bbddddd
  • 53
11
Gražų žmogų







Gyvenimo_Budas 4150    
Tik vėliau paaiškėjo kas tai...:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4152    
Nors ir negrazu sakyti bet : Pzdc varveklis
_Trolis 4153    
grazus snarglyys ;D
Gyvenimo_Budas 4154    
#7 Svarbiausia save pasiguosti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4155    
Tai aisku kad visiems taip gali atsitikt, bet nesakykit, kad nekelia sypsenos toks dalykas. Man kazkas panasau irgi yra buve, ir tikrai juokiausi ne as viena is tokio juokingo dalyko :D tas pats kaip nusiperst netycia. Juk visi perdzia, bet juk tai juokinga! :D
BEL 4155    
Bet tai kai didumo
Nuotraukos nėra
Anonimas 4155    
fu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4156    
Ka ji gero padare ? Per motina i tv ilindo ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4156    
Man gaila jog vis gi lietuviai tokie bjaurūs žmonės, kad tik įkast,įžeist, visad viską kas blogiausia pastebės ir paviešins, o va ,kad kažką gero padarė ,tai niekad nepasidžiaugs..:) negi taip šlykščiai ir patys viduje jaučiates kaip ir išorėje..apgailėtina :)
Gyvenimo_Budas 4156    
manau, kad čia mikrofonas
Nuotraukos nėra
Anonimas 4156    
kas cia per vaflis
Grįžti į viršų