Tik vėliau paaiškėjo kas tai...:D
Gražų žmogų - Ir snarglys puošia
Gyvenimo_Budas
4150
Anonimas
4152
Nors ir negrazu sakyti bet : Pzdc varveklis
_Trolis
4153
grazus snarglyys ;D
Gyvenimo_Budas
4154
#7 Svarbiausia save pasiguosti :D
Anonimas
4155
Tai aisku kad visiems taip gali atsitikt, bet nesakykit, kad nekelia sypsenos toks dalykas. Man kazkas panasau irgi yra buve, ir tikrai juokiausi ne as viena is tokio juokingo dalyko :D tas pats kaip nusiperst netycia. Juk visi perdzia, bet juk tai juokinga! :D
BEL
4155
Bet tai kai didumo
Anonimas
4155
fu :D
Anonimas
4156
Ka ji gero padare ? Per motina i tv ilindo ?
Anonimas
4156
Man gaila jog vis gi lietuviai tokie bjaurūs žmonės, kad tik įkast,įžeist, visad viską kas blogiausia pastebės ir paviešins, o va ,kad kažką gero padarė ,tai niekad nepasidžiaugs..:) negi taip šlykščiai ir patys viduje jaučiates kaip ir išorėje..apgailėtina :)
Gyvenimo_Budas
4156
manau, kad čia mikrofonas
Anonimas
4156
kas cia per vaflis
|

