zjbl tokias demo det jus ka neskiriat nieko???? Jus ka gal kokia gauja debilu? jus kada nors taisykles perskaityykit nes mane jau, atsiprasau, uzp****o....
Gražus interjeras - Su dar gražesniais vaizdais pro langą
Not4You
5808
Anonimas
5808
:D
Not4You
5808
Joa, sudas...
Anonimas
5808
nu ir? šūdas, o ne demo.
Anonimas
5809
lempa kazkokia sita demo....
Anonimas
5809
Kam kas rupi ir tikrai matosi kas rupi sios demotivacijos autoriui tai yra gyvunai
Gretutia553
5809
Drįsčiau pasiginčyti, ar vaizdas pro langą gražesnis.;D
Anonimas
5809
xD
Akvile
5809
#1 čia ne apie interjerą kalba eina :D
beatrym
5809
man tai nelabai toks interjeras. yra puse dalyku ne i temA
|

