nereikia nes jusu dainos wistiek lewos
Greitai į mokyklą? - Reikia nepamiršti atsisiųsti naujų dainų.
Anonimas
5060
Anonimas
5060
Man keista, kad žmonės klausosi dainų dėl to, kad jis tuo metu populiarios... Jei man patinka trijų metų senumo daina, tai aš jos klausausi ir man px ką kas galvoja...
Anonimas
5060
Geriau senu, naujos yra sudo vertos
Anonimas
5061
ziuresiu per savo ismanuji teletabiu visus cezonus
Anonimas
5061
o tai ka daryt??????????????????????????????????
Anonimas
5061
tiksliau
|

