Greitai į mokyklą? - Reikia nepamiršti atsisiųsti naujų dainų.

2012.08.16 igoogle
  • 38
6
Greitai į mokyklą?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5060    
nereikia nes jusu dainos wistiek lewos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5060    
Man keista, kad žmonės klausosi dainų dėl to, kad jis tuo metu populiarios... Jei man patinka trijų metų senumo daina, tai aš jos klausausi ir man px ką kas galvoja...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5060    
Geriau senu, naujos yra sudo vertos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5061    
ziuresiu per savo ismanuji teletabiu visus cezonus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5061    
o tai ka daryt??????????????????????????????????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5061    
tiksliau
Grįžti į viršų