Ko čia bumbat? Juk visiem būna tokių dienų, kai pamirštat užsidėti kelnias... ;)
Grožis - reikalauja aukų
Anonimas
5231
Anonimas
5508
Kauno Laisvės alėja. Pz, ji daro gėda Kaunui.. ;/
Anonimas
5720
#143 šalta blet
RYBA
5729
gražuolė
Anonimas
5741
gražios kelnaitės
Anonimas
5745
#140 su tympom viskas normaliai atrodo ;)
Anonimas
5751
ziauru ;D
Anonimas
5756
Nesuprantu o tai kam isvis jas vilkos? plika sikna galejo eit ir fsio :D
Anonimas
5757
Žmonės, kada jus suprasit, kad PĖDKELNĖS- NE KELNĖS
Anonimas
5760
kalba telefonu ir sako ''nu žinai žiūri jau labai į mane šiandien visi:)'' XD
Anonimas
5760
kažkada mačiau dvi panas akropolį tai ten reik atkreipt dėmesį kad tamsiau nei lauke ir ėjo dvi panos viena aptemptom kelnėm, o kita kelnes sumaišius su tympom
Anonimas
5761
vfds
Anonimas
5761
matosi kauniete ;/ arba kaimiete studente :D
Anonimas
5767
Bet jos kojos kreivos, ixas ;ss Nežinau, nemanau,kad ji čia tyčia, gall nematė... Ai, ne man čia apsikrauti, krč vaizdelis nikoks :D
Anonimas
5767
pramushe :D
Anonimas
5769
kraupus vaizdas :D
Anonimas
5769
bliat... pritruukau zodziu :D
Anonimas
5769
apgailetina!
Anonimas
5770
Ar cia tik ne Juste su Greta? :D
Anonimas
5777
ojibat...
Anonimas
5778
#128 užuojauta.:D
Anonimas
5779
OMG....
Anonimas
5779
cia mano sese
Anonimas
5781
Aukos yra vyrai, kurie priversti tai pamatyti.. :D
Anonimas
5782
nupurte net
Anonimas
5784
berlyne tai dar kvailiau buvo: drumpa striuke, melynos permatomos pedkelnnes, stryngai ir platus dirzas (arba sijonas)
Anonimas
5786
Prikolas, kad fotkinant su kamera, galima pamatyti siek tiek daugiau negu su plika akimi. Ir cia ne seip sapaliones. Patys pabandykit :)
Anonimas
5787
ta auka AS
Anonimas
5787
:D vardeni nuzudei :D "lenkiuosi o slovingajai" :D
Anonimas
5796
Beje, Kamile, aciu kad isvertei, nes mes tikrai nemokam niekas anglu kalbos, ir zodynu nezinom :) tu musu isgelbetoja. Lenkiuosi o slovingajai... nervina mane tie jusu vertimai
Anonimas
5796
nk nesuprantat jus... cia moteris su pedkelnem tik, nes suplese sijona. iki namu daeiti juk reikia, o cia fotkina ;P (galimas wariantas ;D)
Anonimas
5796
nu bet rimtai atrodo, kad sijoną pametė :o :D
Anonimas
5799
kur cia grozis ?
Anonimas
5801
ajajajaj
Anonimas
5801
Eina sau ;D Sitas ziaurus ;D
Anonimas
5802
cia dabar tokia nauja mada... be sijono patogiau :]]]
Anonimas
5803
grozis reikalauja auku, arba aukos reikalauja grozio.
Anonimas
5806
Tu esi auka
Anonimas
5809
Wow... Aukos tie, kurie tai mato :D
Anonimas
5814
Parodijuoji Lady Gaga? Nusipirk tamsesnes pėdkelnes.
kamile
5814
Anonimas
5814
Mergaite, kur padėjai kelnes?
eligija
5817
pzdc :D
Anonimas
5821
#101 ji neturi tevu
Anonimas
5822
Grožis reikalauja aukų arba juodų apatinių..; D
Anonimas
5825
Kauno vaizdas
Anonimas
5825
centrine xD ka jai tevai sake kai is namu isejo taip apsirengus xD
Anonimas
5827
gal jai kaip nors susikele sijonas koks mini ar pan
Auriss
5828
Kj ziauruma ;D
Anonimas
5829
pzda :D
|

