Grožis - Jį galime įžvelgti net ir tokiomis akirmirkomis ...

2010.09.30 Anonimas
  • 222
25
zaibas,uraganas,griaustinis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5021    
dazniausiai tik tokiomis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Gaga šaunuolis(-ė), visiškai pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
#9 nu krw užnervino mane juodai tokios nesamonės. tai blet tu gal nesveikas????? suprantu kad nervina kai bjauri mergina per ps padaro savo nuotrauką gražią ir tave apgauna, bet išvis jos net ne ps naudojasi nes ten joms perdaug sudėtinga, o kai yra ps kuriamas menas tai visiškai kita sritis. užsikrušk debile su tom savo nesamonėm.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
ziauriai grazu;]]
Kira 5738    
#1 Ne tau vienam :)
kamilute 5744    
Tikrai grazu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
ziauriai grazu ;]
BlackCat 5745    
nice ;o i like it
gretagreat28 5745    
Pirmi zodziai mano neberskaicius demotyvacijos:
-blt Grazu! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
kad čia VISOS vienaip ar kitaip pagražintos su ps. ir blet man įdomu kaip tu grožėtumeisi kai tavo namo stogą neštų :D lieva.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
#13 Tikrai taip. Matosi net kur kraštai nepilnai pabaigti tvarkyt penktoje nuotraukoje :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
#5 rofl.:D
o nuotraukos tai tokios...aa! :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
#12 tikrai ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
kelios tai totaliai photosopines.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
cia elemental shamanas pasidarbavo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
Tai kaaai nerealu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
PS krc..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
5 paveiksliukas tai tikrai ne i tema vapse nesuprasi ka su PS norejo pavaizduot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
dar ir kaip i tema,be galo grazu!
Nyctereutes 5746    
5 paveiksliukas ne į temą...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
man ir patinka ypac kai kaimynu tvartas dega taip raminanciai veikia ugnis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
#3 tai eik i lauka gyvai paziuret
Nuotraukos nėra
stegle 5747    
man irgi :D neatplėšiu akių, kai žaiduoja, nuo lango :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
#1 jo
Eco 5747    
Nežinau kodėl, bet aš esu chaosomanas, man visada griaunamoji jėga (gamta) prie širdies.
Grįžti į viršų