#16 eik tu bl tik... po m t m neklausai lp , bet is kazkur zinai kad jie groja mainstreem , popsa... tai tiek ir verta tavo kritika... asilas....
Grupės nesikeičia - Jos subręsta
Anonimas
4837
Anonimas
4869
Jie buvo geri. Buvau fanė žiauri. Bet išgirdau minutes to m. ir išvadinau juos gėjais. Daugiau niekada negrįžau prie jų muzikos. Dabar groja mainstreeminį šūdpopsį, pritaikytą visiems. Absoliučiai komercinė grupė. (sakyti- tokie jūs ir fanai yra neteisinga. Nes esi fanas grupės dėl muzikos, nes mėgsti būtent tokią. Kai muzika pasikeičia, fanai nusisuka, atsiranda kiti, kuriems šūdpopsis patinka). Yra teigiama to pusė, nuo nu-metal nusisukau taip, kad supykina vos išgirdus. Dabar klausau tikros muzikos, o ne šūdpopsio. Gaila, kad pradėjo grot šūdą, bet kai pamatau dabartinius fanus - biški gėda pasidaro, kad gal ir aš tokia pat buvau.
Anonimas
4871
O kada buvo paskutinis albumas? Nes aš tik tų senesnių gabalų klausaus , apie naujus nė negirdėjau...
Anonimas
4876
tokie jus tada ir fanai jei taip kalbat, bet vat paskutinis ju albumas tai tikrai geras
Anonimas
4877
Sellout'ų subrendusiais nepavadinčiau... kaip ir iškart pradėjusių nuo komercijos.
Anonimas
4877
Kažkada fanas buvau, dabar nebeklausau, nes nebepatinka jų pasikeitusi muzika. Neteisinga demo.
Anonimas
4877
vps eikint bunkes su katazina klausit ir viskas bus ore
Anonimas
4877
nu nu, subrendo ir vps suda grot pradejo
C11
4877
#8 Tai ką grojo iki Minutes to Midnight, kuriame patapo alternative rock? Tai, kad purtėsi nereiškia, jog negrojo.
Anonimas
4877
Negrojo jie jokio nu metal, purtėsi kaip tik galėjo šitos etiketės, kurią jiems visi bandė klijuot
C11
4878
Grupė nuo kurios pradėjau klausyti tai ką klausau dabar. O tai buvo prieš dešimtmetį, kai išėjo Meteora lbumas, dar dabar pats geriausias. Dar A Thousand Suns kazkiek klausiau, Living Things kad ir nera blogas, taciau neužkabino. Yra ir kita pusė, jie grojo nu-metal, kuris dabar žlugęs, tad reikėjo keistis.
Anonimas
4878
#6 taip taip...
Anonimas
4878
Na ši grupė keitėsi, o šiuo atveju tai palyginama su brendimu, todėl viskas čia gerai žmonės :D
Anonimas
4878
Nelogiska, nes brestant vyksta keitimasis. Nesamone demo.
Anonimas
4878
Tikrai negeresne , man pavyzdziui ju dainos kur kurtos seniau zymei geresnes
Anonimas
4882
#1 taip, reiskia :)
a6072
4882
Bet tai nereiskia, kad ju muzika tapo geresne.
|

