Gyvai - mes esam nekokie pašnekovai

2010.11.14 algimukass
  • 127
11
sms, bendravimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5236    
Vaikai net nesupranta demo esmes xD aisku, sudus blevyzgot realiai tikrai geriau einas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5275    
gyvai lengviau bendraut
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
kaip kam , man pvz lengva sneket :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
man gyvai lengviau bendraut, nei per sms..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
As nesaunuole :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
jooo :) kartais ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
#4 tai tu šaunuolis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
o man ne, kai prsikalbi labai lengva bendrauti real, nebent ciesinimo zodzius sunkiau rinkti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
#1, cia tipo per sms, pc ir t.t. visi buna geri pasnekovai, o realiai nea, nes bijo. Zodziu, failure demo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
telefonais parašom dauk daugiau,nei pasakydami ką nors akis y akį... :>
Smagus 5701    
nesupratau
Grįžti į viršų