tiesa
Gyvename laikais, - Kai žmogiškumas tampa nykstančiu žmonių bruožu
Anonimas
5225
Anonimas
5299
Nesutinku su 2 ir 4. Pagalba nera silpnuju pozymis, paziurekite i 5. Pagarbos niekaa negrindziu baime.
Anonimas
5386
1.Ubagai kurie stengiasi kabintis i gyvenima ir pan. 2. Ubagai kurie tingi, geria ir t.t . Dbr aiškiau ? Ar man kitaip paaiškint ?
Anonimas
5386
Fa niekas nekaltas, kad atsiranda kvailių kurie padeda ne tam, kam reikia .:D
Anonimas
5386
Gyvename laikais... pastaruosius 3 milijardus metų nuo gyvybės atsiradimo
Anonimas
5386
aciu, labai grazu :D
Anonimas
5386
sukuriau, gal patvirtins, gal ir ne.
Anonimas
5386
#7 geras, aciu uz ideja.
Anonimas
5386
kas nors sukurkit demotyvacija,ideje visas 7 mirtinas nuodemes su tai atspindinciais paveiksliukais ir parasykite "tik supuvusioje visuomeneje 7 mirtinos nuodemes yra kasdienybe", nes as lb tingiu :D :(
Anonimas
5386
dejau as ant to zmogiskumo. Per ta jusu vadinama zmogiskuma buna dar daugiau problemu. Padek ubagui juodziui, tai tas dar daugiau juodziu prigamins ir dar daugiau problemu atsiras.
Anonimas
5386
Taip... Zmogiskumas nyksta. Jusu komentarai tik tai patvirrina :-D
Anonimas
5386
''pagarba grindziama baime'', tai kad visada taip buvo ir nematau cia nieko bloga...
Cypa
5386
#2 tai ką aš ir sakau
Punceka
5386
Žinok, tikrai jau reikia verkti pagalvojus apie žmogiškumą ir kokiais tampame.
Anonimas
5386
paverkim dabar
|

