tiesa
Gyvename laikais, - Kai žmogiškumas tampa nykstančiu žmonių bruožu
Anonimas
5225
Anonimas
5300
Nesutinku su 2 ir 4. Pagalba nera silpnuju pozymis, paziurekite i 5. Pagarbos niekaa negrindziu baime.
Anonimas
5387
1.Ubagai kurie stengiasi kabintis i gyvenima ir pan. 2. Ubagai kurie tingi, geria ir t.t . Dbr aiškiau ? Ar man kitaip paaiškint ?
Anonimas
5387
Fa niekas nekaltas, kad atsiranda kvailių kurie padeda ne tam, kam reikia .:D
Anonimas
5387
Gyvename laikais... pastaruosius 3 milijardus metų nuo gyvybės atsiradimo
Anonimas
5387
aciu, labai grazu :D
Anonimas
5387
sukuriau, gal patvirtins, gal ir ne.
Anonimas
5387
#7 geras, aciu uz ideja.
Anonimas
5387
kas nors sukurkit demotyvacija,ideje visas 7 mirtinas nuodemes su tai atspindinciais paveiksliukais ir parasykite "tik supuvusioje visuomeneje 7 mirtinos nuodemes yra kasdienybe", nes as lb tingiu :D :(
Anonimas
5387
dejau as ant to zmogiskumo. Per ta jusu vadinama zmogiskuma buna dar daugiau problemu. Padek ubagui juodziui, tai tas dar daugiau juodziu prigamins ir dar daugiau problemu atsiras.
Anonimas
5387
Taip... Zmogiskumas nyksta. Jusu komentarai tik tai patvirrina :-D
Anonimas
5387
''pagarba grindziama baime'', tai kad visada taip buvo ir nematau cia nieko bloga...
Cypa
5387
#2 tai ką aš ir sakau
Punceka
5387
Žinok, tikrai jau reikia verkti pagalvojus apie žmogiškumą ir kokiais tampame.
Anonimas
5387
paverkim dabar
|

