tiesa
Gyvename laikais, - Kai žmogiškumas tampa nykstančiu žmonių bruožu
Anonimas
5227
Anonimas
5302
Nesutinku su 2 ir 4. Pagalba nera silpnuju pozymis, paziurekite i 5. Pagarbos niekaa negrindziu baime.
Anonimas
5389
1.Ubagai kurie stengiasi kabintis i gyvenima ir pan. 2. Ubagai kurie tingi, geria ir t.t . Dbr aiškiau ? Ar man kitaip paaiškint ?
Anonimas
5389
Fa niekas nekaltas, kad atsiranda kvailių kurie padeda ne tam, kam reikia .:D
Anonimas
5389
Gyvename laikais... pastaruosius 3 milijardus metų nuo gyvybės atsiradimo
Anonimas
5389
aciu, labai grazu :D
Anonimas
5389
sukuriau, gal patvirtins, gal ir ne.
Anonimas
5389
#7 geras, aciu uz ideja.
Anonimas
5389
kas nors sukurkit demotyvacija,ideje visas 7 mirtinas nuodemes su tai atspindinciais paveiksliukais ir parasykite "tik supuvusioje visuomeneje 7 mirtinos nuodemes yra kasdienybe", nes as lb tingiu :D :(
Anonimas
5389
dejau as ant to zmogiskumo. Per ta jusu vadinama zmogiskuma buna dar daugiau problemu. Padek ubagui juodziui, tai tas dar daugiau juodziu prigamins ir dar daugiau problemu atsiras.
Anonimas
5389
Taip... Zmogiskumas nyksta. Jusu komentarai tik tai patvirrina :-D
Anonimas
5389
''pagarba grindziama baime'', tai kad visada taip buvo ir nematau cia nieko bloga...
Cypa
5389
#2 tai ką aš ir sakau
Punceka
5389
Žinok, tikrai jau reikia verkti pagalvojus apie žmogiškumą ir kokiais tampame.
Anonimas
5389
paverkim dabar
|

