emooooo:D
Gyvenimas - ne pats geriausias pasirinkimas, mirtis - ne pats blogiausias
Anonimas
5808
Anonimas
5808
pasakykit kas blogiau yra už mirtį?
Anonimas
5809
Tai tada eik ir mirk bliat
Anonimas
5809
emo lox
Tankas
5809
#6 debile ko floodini?
Anonimas
5809
Cia jau EMO tas autorius ;D
dzokeris
5810
o kas yra geriau uz gyvenima ir blogiau uz mirty? :D
Anonimas
5810
#1 negali gyventi be ciulpimo
Anonimas
5810
EMO
|

