Gyvenimas - Rimtas reikalas

2011.06.24 Punceka
  • 383
14
Gyvenimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5262    
bl rimtai....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5473    
Durnas tas gyvenimas. Šiaip čia taip tik tam, kad kiti galėtų papisti protą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5473    
as mokausi nemokamame neakivaizdiniame..
Geras_Iksas 5476    
#9 kitos ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
užskaitau :D
mirazas 5476    
jei tau rupi ka kiti apie tave mano...
Fanatikeee 5476    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
blia geras :D ypac paskutiniai trys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
#5 Gali tik pabumbeti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
O išvis ką nors galiu daryt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
#1 o jei tau vienam nepatinka, tai jau ji leva?? lopas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
"veidei" :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
Idiotai lietuviai
InuKag 5476    
Kas per nesamonė vienam žmogui tai patinka ir demotyvacija būna patvirtinta?
Grįžti į viršų