Gyvenimas kaip Chupa Chups - vieni čiulpia, kiti gauna pinigus...

2010.06.18 vitaminz
  • 115
16
gyvenimas,chupa, chups,ciulpia







Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
#15 Kitaip tariant, tu sumoktum tam kad pačiulptum? Manau kad blogai įsigilinai ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5709    
Amm... Seip nesigilinant mintis lb gera bet isigilinus, moka tas KURIS ir ciulpia, o gauna pinigus tas KURIAM ciulpia. Bet siap visai nieko ;p
Nuotraukos nėra
gugugu 5732    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
Gerulis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
visiems antras galas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
Pagal viska tai gauna pinigus tie patys kurie ir ciulpia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
Geras :) Ce gi nebutina tiesiogiai reikia suprasti ciulpima :P
Locust 5851    
Nesveikai geras :) ideja tikrai gera ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
Chupa Chups'ų atveju, pats moki, kad čiuptum. Taip darai ir gyvenime? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
ZIAURIAI GERAS :D
OoS 5852    
#3 Lempa. Paaiškink, jei matai čia kažkokią esmę.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
ne lempa, tiesiog nepagavot :)))
Nuotraukos nėra
CopyAll 5852    
wtf?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
ziauri lempa
Grįžti į viršų