Sunku, bet svarbu imanoma, tik reikia laiko ir daug pastangų...
Gyvenimas kaip vinis - Jei blogai "kali", po to sunku "ištiesinti".
Genijus18
5787
Anonimas
5788
Svarbu, kad bent isvis bandoma tiesint...
Anonimas
5789
px ,svaru istiesint eina
Anonimas
5789
aš Trylikametė, gerai čiulpianti ir laukianti didelio penio. Paskambink atba rašyk. NR. 865310925. Guoda.
Doli
5790
Teisingai.
Anonimas
5790
sunku, bet svarbiausia imanoma
Anonimas
5790
#2 tik kvailiams be vaizduotes
Anonimas
5790
labiau sakyčiau, kad nešvanki :D
Anonimas
5790
Protinga mintis
|

