Gyvenimas keistas. - Bet dar keistesnės mūsų užgaidos.

2011.04.08 kiki17
  • 164
20
Gyvenimas keistas.







Nuotraukos nėra
Anonimas 4988    
#15 kas tau duos motora atsigauk :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5341    
#7 zmogau, cia ne tame esme. Cia turejo omeny - vestuves... ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
@13# skirta buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
14# pūsk iš čia vabale, neįrodysi, kad nėra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
kazin kaip tu supranti tikros... jei skaitei delfy neseniai buvo straipsnis, kad vyrai moteriskeja, o moterys vyriskeja, t.y. panaseja abi puses. Kiek buvau uzsieny, ten tas skirtumas ypac mazas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Man 11metu ir as jau seniai nezaidziu lelem, mieliau sedziu prie pc irvazineju motoroleriu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
jo jo man 40
Spameris 5558    
Paskutinis neteisingas, nes dievo nėra.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
niekaip nesutampa foto su uzrasu
makose 5558    
Jezus tai tipo mirtis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Viskas čia yra gerai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Prie ko čia tas jėzus paskutinėje eilutėje?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
#5 nebestumk. Isnyko ne vien tik moterys, bet ir vyrai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
TWILIGHT??? OMFG NE!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Pati pradžia tai atitinka, bet toliau tai pieva ;}
Nuotraukos nėra
weno 5559    
Idomu ar tos merginos, kurios cia raso kad joms labiau tinka M puse, suprnata kam skirtas tas paveikslelis.... Jei kam dar nedaejo jis atskleidzia, kad tikros moterys jau beveik isnyko. Cia kalbu YPAC apie 12-21 amziaus grupe...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
vyrai labeu kates megsta
Nuotraukos nėra
Pasaudantis 5559    
tas geriausias F pusei kai boba shutin dviese ;D savalas bl
Nerimtas 5560    
Nihuja
Demoxz 5560    
Kažin ar čia iš tikrųjų atitinka :D
Grįžti į viršų