#15 kas tau duos motora atsigauk :D
Gyvenimas keistas. - Bet dar keistesnės mūsų užgaidos.
Anonimas
4986
Anonimas
5339
#7 zmogau, cia ne tame esme. Cia turejo omeny - vestuves... ;/
Anonimas
5552
@13# skirta buvo
Anonimas
5552
14# pūsk iš čia vabale, neįrodysi, kad nėra
Anonimas
5556
kazin kaip tu supranti tikros... jei skaitei delfy neseniai buvo straipsnis, kad vyrai moteriskeja, o moterys vyriskeja, t.y. panaseja abi puses. Kiek buvau uzsieny, ten tas skirtumas ypac mazas.
Anonimas
5556
Man 11metu ir as jau seniai nezaidziu lelem, mieliau sedziu prie pc irvazineju motoroleriu
Anonimas
5556
jo jo man 40
Spameris
5556
Paskutinis neteisingas, nes dievo nėra.
Anonimas
5557
niekaip nesutampa foto su uzrasu
makose
5557
Jezus tai tipo mirtis.
Anonimas
5557
Viskas čia yra gerai.
Anonimas
5557
Prie ko čia tas jėzus paskutinėje eilutėje?
Anonimas
5557
#5 nebestumk. Isnyko ne vien tik moterys, bet ir vyrai.
Anonimas
5557
TWILIGHT??? OMFG NE!
Anonimas
5557
Pati pradžia tai atitinka, bet toliau tai pieva ;}
weno
5557
Idomu ar tos merginos, kurios cia raso kad joms labiau tinka M puse, suprnata kam skirtas tas paveikslelis.... Jei kam dar nedaejo jis atskleidzia, kad tikros moterys jau beveik isnyko. Cia kalbu YPAC apie 12-21 amziaus grupe...
Anonimas
5557
vyrai labeu kates megsta
Pasaudantis
5557
tas geriausias F pusei kai boba shutin dviese ;D savalas bl
Nerimtas
5558
Nihuja
Demoxz
5558
Kažin ar čia iš tikrųjų atitinka :D
|

