GYVENIMAS LYG ŠOKOLADAS - saldus,kartus,o dažniausiai mes jo tiek ragaujame,kad net vemti verčia

2011.02.08 Slapukea
  • 234
23
GYVENIMAS LYG ŠOKOLADAS







saulute25 3373    
Šokoladą mes labai mėgstame. O ypač juo dalintis. Juk taip smagu dalintis ir smaguriauti saldėsiais, ar ne?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5034    
kaip gerai, kad man nera per kartaus sokolado :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5286    
kam ta sokolada uzdejo ,tai uzsimaniau, o neturiu...:[[[[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Galetu menesio demo but ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
Durneliai, esmes nesuprantat.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
juodas kartus šiaip būna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
Nuo kada šokoladas KARTUS ??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
demotyvuoja negyvent
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
demotyvuoja nevalgyti sokolado.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
#13 as ragauju, ir manau ne vienas, ar ne viena kartais uzvalgom tiek, kad paskui ziuret nesinori :D nebutina but kiaule :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
"...dazniausiai mes jo tiek ragaujame, kad net vemti vercia"???????? Kas per kiaule eda sokolada, nors jau nuo jo pykina?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
demotyvuoja est sokolada
Nuotraukos nėra
Pilietis 5614    
panasu i tokias sudinas demotyvaciajs kad net vemt vercia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
panasiai su snapsu ir saldus ir kartus kartais ir vemt vercia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
Tikrai nealgu tiek kad netl vemti vercia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
Duokit nuo apačios 2 ir 4 ir netrukdau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
man baltas patinka :)
Nuotraukos nėra
Kinachi 5614    
#3 :D
GhBlar 5614    
teenagor dar liko mano šokolado ;D
kiki17 5614    
juodasis sokoladas :Dniam niam niam dar gabaliuko turiu :D
smiley_house 5614    
Koks sveiko proto zmogus valgo sokolado iki apsivemimo?
Teenagor 5614    

uzsinorejau sokolado...
GhBlar 5614    
Jei nemėgstu kartaus?
Grįžti į viršų