Gyvenimo aprašymas - Turi patraukti akį

2011.04.09 varskietukas
  • 494
34
Gyvenimo aprašymas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
#31 O man pavyzdžiui dėl tavęs gėda, būtent dėl tokios tavo nuomonės. Atsiskirk nuo Lietuvos tu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
kokia dar geda,neveltui yra sakoma Lietuviai ir zemaiciai,kaip atskira kalba :) alsuok fabriku ir automobiliu dujomis miestieti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5312    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5328    
Tegu greiciau Zemaitija nuo Lietuvos atsiskiria... su tokiais tik geda...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
Vesks nebegalu kaip anie gal kalbieti tuokiu išdarkietu kalbu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
Nu vo ir veskas, galvoju, kad esu pats tinkamiauses iš visų kas Tau raša... pz pz pz... labai labai!!! tu priimtas ;D bl pamačiau wos nuo kėdės nenukritau... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
Mintis, kad sitas nebuvo paduotas jokiam darbdaviui daro demotyvacija nejuokinga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
Del kalbuos nesikabinieket.. ce zemaiteje :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
OO kulupeenai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
ir da noriu kad mama primtu:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Esu krūts ir laba rimts. Jo tikrai ;D man rodos, jam ismokt rasyt reikia ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Kretinga geriausia ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Plongi RULEZ VPŠ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
gal ir neblogai
AlusDraugas 5554    
No velni geras yr :D


KRETINGA RULEZZZZZ!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
#7 Suvartei
Nuotraukos nėra
Awriukas 5555    
Suprantam mes tuos bajerius, nu bet c'mon čia žemiausias lygis..Nei į tvorą, nei į mietą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Na, yra keli ir žemaitiški žodžiai. Bet rašė tikrai ne žemaitis, o koks apgailėtinas lietuvis, bandantis paprikolinti. Bet prikolas tai nevykęs.
Victushka 5555    
#14 Pritariu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
ce versiaus torbut :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Toki priimciau tik bulviu kast. Beje, mokeciau irgi bulvem :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
#11 Tu gaidys jei Tau nejuokinga.;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Skėėėėlė :D
noob.saibot 5555    
ce juokinga tik gaidzem ir kaimieciams
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
#7 nu tai cia gal isai norejo pasakyt taikos sudas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
kazkoks newykelis prikure nesamoniu... siaijp sudas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
#7 +
Nyctereutes 5555    
#5 , ką turėjai galvoje rašydamas "šūdo taika" :D :D ("gabalas" yra "piece", "peace" - taika)? Nemoki angliškai - nerašyk, nes pats už šitą išgalvotą žemaitį ne ką gudresnis pasirodai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
kas nemokėjo perskaityt tiems ir bus nesąmonė :D tai kurie nesupratot geriau ir nekomentuokit pupos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
peace of shit...net nejuokinga kazkaip...
puukis4 5555    
krūts. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Gerą y ;D
Nuotraukos nėra
Awriukas 5555    
Šūdas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
moku duot i galva ir atsirpasyt :D
Grįžti į viršų