Gyvenimo kredo - - džiaugtis kiekviena diena

2011.03.10 harmor
  • 320
47
keiskime, savo, gyvenimo, budus







Nuotraukos nėra
Anonimas 4913    
Nolaiferio dienotvarke
Nuotraukos nėra
Anonimas 4965    
#45 8-9 pam ziurint kokia mokykla. Arba univeras ar kolegija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4986    
08:00 - 15:00 Kiek cia pamoku? o.O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5190    
sudas ne dienotvarke, 2h namu darbu tai dar px bet kur sportas, draugai, TV
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Matau autorius draugų neturi. Sucks to be you.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Taip ir yra ;D
Fanatikeee 5582    
tikrai ne taip. facebook'o neturiu ir nereikia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
Miegas, darbas, PC, TV. Savaitgaliais arba laisvom dienom Vakareliai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
find x, aha kad nd toki lengvi butu ;D
Nuotraukos nėra
ecs 5585    
ir taip kiekviena diena, kaip cia galima dziaugtis. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
:D
prodigy 5586    
prastas gyvenimas jaigu sitaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
#25 ka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Rasti "x", štai ir jis:D Puiki dienotvarkė, tik namų darbus išbraukt galima:D
darija2 5587    
na jau tik nepyzdelinkit.ranka duodu nukirsti,kad bent 50% is cia pasisakiusiuju diena labai panasi i sita demo ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
čia iki 17 metų tokia dienotvarkė nebent būna. Vėliau eina merginos, alus ir vakarėliai.
Nuotraukos nėra
elektrikaz 5587    
1h patikrint fb, one. 3h losti warcrafta :D 1h pasiskaityti zyniu 1h. Paziureti comedy club
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Atsisedi prie pc... 1 h pabuni fb kita onej. veliau eini i koki nors frype ar friendsclub ir pradedi lost nauja game... pries tai susitvarkai kitus... likusi laika sedi prie skype...
Akvile 5587    
Ką galima 6 valandas veikt internete???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
visiska nesamone :) nd 2h daryt ? :D dauguma nedaro nd isvis o tie kas daro tai max 15min nedaugiau nu yra isimciu kurie megina kaska daryt ir ilgiau :D bet nemanau kad ju daug yra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
mano mociutes diena ir tai atrodo daug idomesne
Nuotraukos nėra
domcekas 5588    
per diena pasikeicia lytis, amzius ir pavidalas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#19 Pauliau? :-D
Teenagor 5588    
nu beveik taip :P. +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
x = 5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
jau su tuo RASTI X tai geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
nolaiferiai, neina i sule, nedaro nd
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
ne viskas atitinka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#18 nelabai supranti, ką reiškia noliferis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Tai noliferiai čia beveik visi nes neparodyta būvimo lauke :D
Fanatikeee 5588    
nu tikrai nesąmonė...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Va jums kredo...
Lie when your wife is waking
Lie when your belly's aching
Lie when you know she's faking
Lie, sell shoes, and lie.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#13 Gerai kad pasakei,aš galvojau,kad ten toletas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
ne simpsonu o dbz lekia dbr visi ziuret =)
belieber 5588    
tipo find x - tai cia nd :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
gryna, tik simpsonu ner ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#3 Mr. Smarty pants strikes again!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
nu jo find'inam x 2 valandas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
gryna
Nuotraukos nėra
gogolemogole 5588    
nuj nuj, grynai eiline diena... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
kurejas turbut mane stebi pro langa. Vienintelis dalykas kuris netinka tai facebook logotipas. Jo mano dienotvarkeje nera...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
kieno cia dienotvarke?
harmor 5588    
Nepagailekit pirstuko i virsu , aciu :)
kiki17 5588    
viskas grynai, eina nx atrodo lyg tavo gyvenima kazkas stebetu. su ciuciku tai gers kai gryz is lauka visad sulases po kaldra lend, arba ziuri filma biski pasnekini ir jau meskina tau atnes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Find x - here it is xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Maždaug atitinka tik miegot einu anksčiau ir šulėj ne tiek ilgai būnu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Bet taip tiksliai,taip tiesiai į dešimtuką... :D :))
Grįžti į viršų