Gyvenimo pamoka

2011.09.24 kasiakas
  • 108
9
Gyvenimo pamoka







Nuotraukos nėra
Anonimas 4842    
And that's how humanity started degrading :OO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
tho one to love
naktigonex 5385    
#3, ne man spręst. :)
Sylon 5385    
geros pamokos
satanod 5385    
God:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5385    
To naktigonex: Tai kad jau moko...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5385    
#1 o tu normalus ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5385    
naktigonex, pritariu.
naktigonex 5385    
Jei visus taip mokytų, tai nebūtų normalių žmonių.
Grįžti į viršų