Gyvenimo tikslas... - pasiektas...

2010.11.20 beok
  • 118
25
Gyvenimo tikslas...



Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
Supratau aš šio filmuko mintį ir mane net sugraudino. Kartu taip gražu ir taip liūdna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
#23 , pasieke ir?... Boom.. Zeme..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
jis pasiekė tai,ko visada troško...:) gražu:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
as net apsiverkiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
taip nerealiai, bet biski liudna...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
Juokingas tas kiwis :D
Nuotraukos nėra
BioDarkSideHard 5688    
Oooo TAIP :) xD
kamilute 5689    
Grazu ;)
Nuotraukos nėra
vakarine 5690    
biski sugraudino ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
ziauru:}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
nieka cia ziauraus nera :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
#10
Labai dekoju, nes seniai pirma dali maciau, o kad taip baigesi man net palengvejo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
#12 bl tavo tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Kai skrido ir užsimerkė aš laukiau, kol tvosis į kokį medį, bet, deja...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
retas kuris taip padarytu del savo svajoniu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
grazi ideja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Vo cia tai adrenalinas ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
demo lieva. Video seniai zinomas ir tikrai geras. Video nevertinam, vertinam demo. 1/5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
gaila mano jo :( , bet jie neturi sparnu nes ten kur jie gyvena nera plesrunu ir jiem ju nereikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
seniai sita ziurejau ki SAD kiwi;[[
Anakonda 5693    
Man jo gaila ;D
Chimera. 5693    
Uzskaitau. :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Tikrai vargasas :((
Stiprios valios :D
BEt bentjau paskrido :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
Vargsas Kiwi...... Bet bent jau jis pasieke savo gyvenimo svajone - pajusti ka reiskia skristi....
Grįžti į viršų