Gyvenimo tikslas... - pasiektas...

2010.11.20 beok
  • 118
25
Gyvenimo tikslas...



Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
Supratau aš šio filmuko mintį ir mane net sugraudino. Kartu taip gražu ir taip liūdna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
#23 , pasieke ir?... Boom.. Zeme..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
jis pasiekė tai,ko visada troško...:) gražu:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
as net apsiverkiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
taip nerealiai, bet biski liudna...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
Juokingas tas kiwis :D
Nuotraukos nėra
BioDarkSideHard 5693    
Oooo TAIP :) xD
kamilute 5694    
Grazu ;)
Nuotraukos nėra
vakarine 5695    
biski sugraudino ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
ziauru:}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
nieka cia ziauraus nera :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
#10
Labai dekoju, nes seniai pirma dali maciau, o kad taip baigesi man net palengvejo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
#12 bl tavo tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
Kai skrido ir užsimerkė aš laukiau, kol tvosis į kokį medį, bet, deja...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
retas kuris taip padarytu del savo svajoniu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
grazi ideja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Vo cia tai adrenalinas ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
demo lieva. Video seniai zinomas ir tikrai geras. Video nevertinam, vertinam demo. 1/5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
gaila mano jo :( , bet jie neturi sparnu nes ten kur jie gyvena nera plesrunu ir jiem ju nereikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
seniai sita ziurejau ki SAD kiwi;[[
Anakonda 5698    
Man jo gaila ;D
Chimera. 5698    
Uzskaitau. :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Tikrai vargasas :((
Stiprios valios :D
BEt bentjau paskrido :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
Vargsas Kiwi...... Bet bent jau jis pasieke savo gyvenimo svajone - pajusti ka reiskia skristi....
Grįžti į viršų