Gyvent taip, - kad niekas nenorėtų, jog išeitum.

2011.04.04 kristal
  • 396
15
giltine,slaugytoja







Nuotraukos nėra
Anonimas 5133    
Kartais atrodo kad visi nori kad as mirciau ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5186    
cia tipo gyvenk del kitu ir apsimetinek visa savo gyvenima? good luck as geriau gyvensiu del saves
ZIBUTIS 5551    
O buna tokiu kurie nori, kad iseitum? jei taip tai reiktu susimastyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
#4 ne per daug?
pelislovas 5559    
awwwwwwwwwwwwwww kokia miela giltinjuke :****
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
bet taip nebuna
Teenagor 5559    
Gratz. geras ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
VALIO! AS TAIP IR GYVENU!
kristal 5560    
#7 Niekas - neivienas. Atgal į pirmą klasę.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
Kad visi nenoretu, o ne kad niekas noretu, jei niekas nenoretu, tai reiskia visi noretu. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
Man tai kažkaip atrodo, ar nebūtų buvę geriau, jei būtų parašę - Gyvenk taip, jog niekas nenorėtų, kad išeitum? Čia tik mano nuomonė.
anonimas 5560    
bybi 70-80 pasieksiu noresiu ko greiciau nudvest :D
povilasq 5560    
pagaliau emotyvacija, kuria foto paverte i normalia demo (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
grazi foto :D
zvp 5560    
nice ;)
Grįžti į viršų