Hana Montana - Populiariausia mergina Gariūnuose

2010.04.22 Skotty
  • 334
93
Hana Montana







Nuotraukos nėra
Anonimas 5217    
#83 Pritariu, aš ir nepagavau. #92 Jo, nesuprantu ko ant jos varo... Turbūt nė vienos serijos nematę, tai dar nežvengė xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5229    
o man ji patinka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
ar tai tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
nu **... ir dar per telika ja rodo...:D
black11 5748    
tokia roza nakti pamatyciau gauciau infarkta ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
; DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
gariunuose :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
tiesa sakant nesupratau sitos demotyvacijos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
pigybė ir tiek. todėl ir kiša į visokius pigius daiktus mergaitėms.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    

aš tai žiūrėjau filmą tą. Man visai patiko. Bet tai kai nešioja rūbus su jos atvaizdaic tai pizd**c...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
žvengiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Nu tipo didžiausia Hanos Montanos paklausa Gariūnų turguje. Rūbai su jos atvaizdu ir pan.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
nesupratau sito paaiskinkit kasnors
egoistas 5813    
omg! :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
eik nx luztu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
normaliai :D
Nuotraukos nėra
eligija 5819    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
: DDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
hana montana mire autobuso avaryjoja ar ji giva gal ir nebuvo avaryjoi
Spameris 5821    
Dažnai iki Gariūnų net ir jai per brangu skraidyt/važinėt/plaukiot/dar bbž ką daryt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Cool :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Kaip su protezais atrodo
Nuotraukos nėra
rinnynon 5826    
#19 visi turi teisę išreikšti savo nuomonę. bet tu liepi užsičiaupti. nenori Tu kartais patylėt dėl tokių dalykų.? Tokie atlikėjai daro gėdą, tokiems atlikėjams kaip Ozis. Hana dainuoja totalų š. Jei Tu klausai šūdo, ne mano bėdos, tai bent nekomentuok kitų nuomonių. ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
#19 tu nieko apie kitus nesakyk, jei nezinai, nes siaip gyvenu ne lietuvoj, esu buvus jos koncerte ir ji yra visiska **** ir siaip, mano pazystama yra bendravus su ja ir nesusidaro apie ja gera nuomone.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
žiaurus :D
Fusion 5828    
Prašyčiau. Jei nori, stumia visas pasaulis.

Nuo sužvėrėjusio gyvenimo tempo.
Nuo piktų šefų/mokytojų.
Nuo debilės kaimynės, leidžiančios savo powerio tipo dainūškas darbo dieną iki 4 ryto.
Nuo Twilight'o.

Ir panašiai, mes turime savo pagiežą ir sarkazmą išlieti ant daugybės žinomų žmonių, tai išliedami savo nepilnavertiškumo syvus ir susirasdami bendraminčių draugų!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
cia belenkaip geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Man juokinga darosi iš tokių žmonių kurie varo ant jos. ;)
Nei pažįstat nei ką...o jau šneka taip lyg jau priešai 10 metų. ;)
Neveltui LIETUVIAI matot kad kas talentingesnis, gražesnis, daugiau pinigų turi už jus ir pirmmmyyyyn varyt. ;)
vemt verčia nuo tokių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
aš tai kambario sienas jos plakatais apsiklijavau ir prieš miegą dainuoju, kad ji manim didžiuotųsi, aš jos best fanė in the World!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
stiliuką tai neblogą įkirtus;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
myliu tave
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
UAB Gariūnaaaaaaaaaai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
#52 Kiek tau metu? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
#52 vos su arbata neapspjoviau monitoriaus beskaitydamas ka parasei :D
Skotty 5852    
#52 OMG. kiek tau metų?!
Nuotraukos nėra
zavingai 5853    
ohh omgsh,ziauriai nemegstu sitos..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
na ir kas , kad ja tevas iskiso? kas jusu tevam neleidzia jusu iskist i pramogu pasauli? nepykit ant kitu, kurie sugeba kazkokiom priemonem prasimusti. jusu nuomones, kad kale, ziurke is pns jai yra ziauriai giliai pofik, manau :) beje , uzdirbkit belekokiom priemonem tiek pinigu kiek ji, kas jum neleidzia? :) sugebat tik pykti ant zmoniu, kurie gali daugiau negu jus :) padarykit geriau, padainuokit, pasokit, papozuokit ir visi jum paplos. kas gi neleidzia, zmones?? :)
Justytiukas 5856    
Kokios lupos baisios... (puke)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
Man Hana patinka bet Maile grazesne nei Hana.
Man jos serijos tai labai patinka.
Jos lipduku turiu milijonais :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
aš iš jos lempa pirkau :D
Puff_Puff 5874    
OMG :D
Sypsosi tj kaip arklys koks :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
#46 Ji amerikietė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
thumbs up!
tikra tiesa. Ir net netik Gariūnuose, o visur... Ir pagrinde matau 7-10 metų mergaites su visokia atributika, ant kurios šitos panelės - „nuostabios dainininkės” veidas...
kasiakas 5885    
#45 ble as nei lietuvoi bunu, ka as zn kokios ten zvaigzdes pas jus yra :D
valkata 5885    
#44 tu ka, urvinis? :D
kasiakas 5885    
kas jin tokia? :D
(50-93)
Grįžti į viršų