Higiena - Geriau kartą pagimdyti negu kasdien skustis

2010.02.16 Dejweliz
  • 151
15
Higiena







Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
jei toks skustukas-tai jau geriau pagimdyti karta..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
grandine itemk ! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
Kam skustis? Senoves lietuviai augindavo barzdas iki kaklo, apzele buvo. Bukim ir mes tikri vyrai - bukim apzele!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
FAIL
Gusta-Fang 5873    
#5 ;D
AnimeShifter 5878    
lol
kasiakas 5883    
#7 :D pizdiec.. pestu sako :D
Bletmenas 5900    
kaimietuks x))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
Grandine itemp reikia, nes taip labai pestu
Roneta 5949    
Prajuokino DoncioX komentaras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5967    
geras prikolas, po tokio skutimosi ir gyvent neberikia xD
Dejweliz 5971    
Esme tame juk cia bairis... O ne rimtai kalbama...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5971    
Ur doin it WRONG
Nuotraukos nėra
Anonimas 5971    
Ir, esminis dalykas, juk galima ir nesiskusti. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5971    
Nebeverkit del to skutimosi, merginos sugeba ir depiliuotis ir vaikus gimdyt. O cia dabar baisus kankiniai, nes matai, lopineli veido nusiskust reikia. Mes veik nuo puses kuno plaukus salinam ir nesiskundziam.
Grįžti į viršų