House - Ar matei seriją, kad kas nors nesirgtų?

2011.04.24 Anonimas
  • 244
33
House







Nuotraukos nėra
Anonimas 5122    
Ar matėt demotyvaciją apie bieberį be bieberfanių?
Ar matėt demotyvaciją, kurios niekas nekritikuotų?
Ar apskirtai matėt šitam dievo užmirštam kampe tikrą demotyvaciją?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5151    
:D
Nuotraukos nėra
edgardas 5338    
taip ir esu sureyes hauso taip esu mates yu ne serga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
O ar matet nors viena CSI serija, kad nerastu lavono? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
:D ( Suveike bandos Instinktas)
Grimuok 5537    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
dar apie CSI padarykit demo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
Siaip prisimenu, jog buvo kazkokia serija kai Hauzui kojos nebeskaudejo ar kazkas tokio. Ta serija rimtai niekas nesirgo
micalota 5538    
:D (prisidesiu ir as)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
Maciau!!! Maciau Hauso serija, kurioje niekas nesirgo. Tiesiog boba buvo po sugriuvusiu pastatu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
#10 XD good one...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
#7 :D yes, i am!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
:D (visi, tai visi :D )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
Nu tai cia serialai kuriami ligų\avariju pagrindu :) Nereikia jau taip kabinetis prie visko :D
Teenagor 5539    
good.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
:D kai visalaik is komentaro padare demotyvacija...
Catenas 5539    
Respect :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
: D [fuck yeah, im original]
Ex02r 5539    
C-C-C-C-COMBO BREAKER
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
:D
povilasq 5539    
:D (yeah, thats very original...)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
:D
Propoganda 5539    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
:D
Nuotraukos nėra
Zerker 5539    
:D
Grįžti į viršų