grybas tu:D
Houston, - We have a problem |
Houston, - We have a problem
ramzys2
5125
grybas tu:D
Spameris
5134
Ir dabar visi stums ant jo, jeigu pasirinks nežaisti rinktinėje dėl klubo. Šiaip jau nuo to priklauso jo karjera, ir Lietuvai bus geriau, jei žais jis NBA, sustiprės, įgaus patirties, čia jums ne rūdupis.
Geras_Iksas
5135
#1 tagus paskaityk
Anonimas
5135
kas cia toks?
|