grybas tu:D
Houston, - We have a problem |
Houston, - We have a problem
ramzys2
5131
grybas tu:D
Spameris
5140
Ir dabar visi stums ant jo, jeigu pasirinks nežaisti rinktinėje dėl klubo. Šiaip jau nuo to priklauso jo karjera, ir Lietuvai bus geriau, jei žais jis NBA, sustiprės, įgaus patirties, čia jums ne rūdupis.
Geras_Iksas
5140
#1 tagus paskaityk
Anonimas
5140
kas cia toks?
|