Gaila tu zmoniu,cia taspats kaip sudegtu neapdraustas namas.Tik truputi blogiau.
Į rugsėjo pirmąją - Su senais drabužiais
FatalaS
5399
Anonimas
5421
nu jo matos vaikas kure sita demotivacija kuri yra nevikusi
Anonimas
5425
O jei ir ne drabuziu skyriai.Koks skirtumas?Zmoniem nuostolis.
Anonimas
5425
Zmones prarado darbus ir versla (ir neturintiems pinigu ka daryti reiks? kur nusipirkti drabuziu vaikams? Ne visi isgali prabangiau apsipirkti ),o kazkas skelia ,,bajerius''.
Anonimas
5427
BOOOTT ADD
Anonimas
5427
Siaip nematau cia nieko juokingo.. Apie 200 zmoniu liko be darbo,is ju ir mano kelios gimines.. Jus nematet manau daugelis,kaip as kas ten vyko. . Zmones verke klupodami ant keliu.. Atsipeikekit,jus bent zinot kiek i ta darba buvo sudeta pinigu ir darbo/? vienas pavilijonas 30 000lt.. Pagalvokit kaip dbr bus sunku zmonems atsistoti ant zemes. Tai baisu ir viviskai nejuokinga,kad kurti tokias beprasmes demotyvacijas.. Ir nedege ten jokie drabuziai. Dege zomiu gyvenimo dalis,i kuria jie sudejo viska,kad isgyventi po galajs..
Anonimas
5427
Taigi asile, ne drabuziu skyria iuzsidege :D
Anonimas
5427
O aš kaip tik vakar dieną buvau Gariūnuose :D Ir deja, jau apsipirkau :D
Dimka
5427
humana here i come!
Xyvenas
5428
"Šiuo metu vis dar vyksta gaisro gesinimo darbai. Pasak liepsnas malšinančių ugniagesių, gaisro apimtose patalpose dega pramoninės ir buities chemijos prekės, automobilių padangos. Joms degant nuaidėjo ne vienas sprogimas."
Xyvenas
5428
NOT, mano brolio draugas ten pavilijoną turi, mašinos įrankius pardavinėja, tai sakė kad sudegė tas skyrius, kur ūkinės prekės ir visokie tokie šūdai.
Anonimas
5428
durniai,gariūnai gi...
Anonimas
5428
Bent jau aš supratau taip- tam, kad sudegint mokyklą apsirengiu senais rūbais
Anonimas
5428
o kas cia per vieta?
Anonimas
5428
bet tai kai abidna... da kaip tik norejau nuwaryt ;D
Anonimas
5428
Jus automobilių techniką kaip rūbus nešiojat?
Anonimas
5428
Ir taip daznai ejau su senais. So what?
zvp
5428
Vargšai prekybininkai.. ;/
Punceka
5428
:))
|

