#25 Tai Hitleris irgi pasiekė daug, ir taip pat miręs, bet kažkodėl istorijos pamokose mums neleido jo pamiršti, todėl... tavo logika smirda
iDEAD
Anonimas
5165
Edvass
5200
Kaip per simpsonus rodė: iGhost
Anonimas
5376
Negailekit mirusiu, gailekit gyvuju, kentai.
Anonimas
5377
Kokie jus visi nenormalus, zmogus mire tad leiskit jam ilsetis ramybeje. Beje jis paseke per savo gyvenima tiek kiek nei vienas is jusu niekada nesugebetu
Anonimas
5377
Too soon
Anonimas
5377
#21 o cia tavo senelis jis turbut ane :D kaimieti tu eik bulviu ravet ir karviu melzt o ne po interneta narsyt nes karve pati nepasimels
Anonimas
5377
#14 o as su tavim 100 procentu nesutinku :((( NARUNE
Anonimas
5377
Geras_Iksas o tu isivaizduok kad cia tavo senelis butu, patiktu? Krc...
Reinass
5377
Nuzude :)
Anonimas
5377
Bet visi kazko mano, kad apple visi kuriniai buvo jobs'o idejos. Tai ten lyg nebuvo daugiau zmoniu, kurie butu kazka sugalvoje gero...
Geras_Iksas
5377
ko jus cia verkiat, per juoda, per anksti.. jus bent pasidziaukit kad gimet jei gyvent nesugebat. gyvi vistiek neliksit..
Anonimas
5377
iDied arba imDead o iDead nelogiska kazkaip :/
Kempine2
5377
Gaila blemba.. :/
Anonimas
5377
iDied gal labiau ne
SeToNaSS
5377
to #13 100% su tavim sutinku :)
Punceka
5377
Sako - per anksti. Jei įkeli kokią demo vis dar apie 9.11 ir tai dar verkiat.. Taip kad, jūsų tas pasakymas tiek pat logiškas kaip ir Žemėje ieškoti protingos gyvybės formos.
Anonimas
5377
apple irgi produktus pirkt visiem rupejo nes ir kiti turi, nors kainos kosmines, vistiek zmones pirko. aviu banda eis pirkt ipod tai reik ir man nusipirkt.
Anonimas
5378
gay demotyvacija, juodas humoras.
Anonimas
5378
#9 Labai daug kam rupi ar jis mire ar ka. Ir cia ne nuomone.
LOLZ1
5378
#7 kas per juoda, ko cia toks jautrus pasidarei. Niekam nerupi isvis ar jis mire ar ka. Aisku daug ko pasieke, bet man tai nesvarbu. Ko cia jus tokie visi jautrus pasidare demotyvacijoj... Kas bus kai prades tikras demo det, apsiverksit kad nebesilankysit cia?
anonimas
5378
per balta
Anonimas
5378
Smaikstuolis atsirado, deja per anksti ir tikrai nera juokinga.Kaip komentatoriai apacioje taip ir as-Per juoda...
Anonimas
5378
PEr gedulingus pietus daug obuolių.
Anonimas
5378
jis dabar ant icloud sedi :d
Rendolfas
5378
Neperjuodai. Labai gerai.
Anonimas
5378
virs manes keleta deb*lu tuoj pasirodys.
Anonimas
5378
#1 Sutinku! Reikėtų truputį palaukti kol nors aprims biškį...
barbar
5378
Drįsčiau teigti, kad kol kas per juodai čia
|

