aaaa niekas nekaltas kad pastawe toks gaidys kad wisalaika lyja :D
Įdegis - Parodo žmogaus laisvalaikį
Anonimas
5096
Anonimas
5108
#15 Nebesvaik
Anonimas
5407
Kvailiai jus,kokie dar L2??? visa vasara lyja!
Anonimas
5458
:D good one :D
Anonimas
5458
ten ne l2, o tumblr buvo.
Anonimas
5458
Pas mane stroiciko...
Anonimas
5458
Fuflo kaip įmanoma po vandeniu įdegt???
Anonimas
5458
Bet kazkodel tas Lineage2 normaliausiai atrodo: D ne taip kaip anie tokie pusiau kepti :D
Anonimas
5459
As l2 nelosiu, bet toks pat
Anonimas
5459
Lineage 2 :D
Anonimas
5459
bet uztat programerio idegis tolygus :D
povilasq
5459
krc...
Anonimas
5459
ten kur L2 turejo but programer
Anonimas
5459
L2. o aš net nežaidžiu L2 xD
Anonimas
5459
pzd L:D
Anonimas
5459
:D
Anonimas
5459
L2. : DDDDDDDDD
|

