Idiotai - po vieną nevaikšto

2010.11.21 Geraldas
  • 110
8
idiotai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5294    
Geras filmas :) "3 idiots"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
tai tu ne idiotas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
kaip tai ne. As tai vaikstau vienas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
ir forsai. isvada kad jie idiotai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
kaip ir gezai >:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
aisku kad vaiksto. pilni siauliai tokiu :D
ciaorio 5692    
O aš kaip tik manau, kad jie dažniausiai ir vaikšto po vieną. Tik, galbūt, atsiranda juos prijaučiančių :)
povilasq 5693    
:D
Grįžti į viršų