Geras filmas :) "3 idiots"
Idiotai - po vieną nevaikšto
Anonimas
5294
Anonimas
5690
tai tu ne idiotas
Anonimas
5691
kaip tai ne. As tai vaikstau vienas...
Anonimas
5691
ir forsai. isvada kad jie idiotai
Anonimas
5692
kaip ir gezai >:)
Anonimas
5692
aisku kad vaiksto. pilni siauliai tokiu :D
ciaorio
5692
O aš kaip tik manau, kad jie dažniausiai ir vaikšto po vieną. Tik, galbūt, atsiranda juos prijaučiančių :)
povilasq
5693
:D
|

