tikiuosi tai netaps savaitės demo ... ?
Įdomu ar aš vienintelis toks, - kuris nekėlė kalėdinės fotkės ir netagino draugų, ale taip juos sveikindamas....
Anonimas
4924
Anonimas
4924
Vieninteliai, raportuokit.
Spameris
4925
O taip, tu toks vienintelis, ypatingas ir nepakartojamas, snaigele tu mūsų unikalioji.
Anonimas
4925
Man įdomiau ar aš vienas toks, kuris nebuvo pažymėtas tokiuose pasveikimuose? :(
Marx
4925
mes egzistuojam
Domile123
4925
Mes su tavim :)))
coliuke_
4925
Tu ne vienas. ;D
|

