fainai
Įjunkit šildymą... prašau...
Anonimas
4953
Anonimas
4999
fainuoliukas kicius :)
Anonimas
5002
#5 O, turi dar kitų draugų, kurie turėtų kates, bei būtų gerai, kad išvardintum ir jų akių spalvas.
Emma11956
5002
Mano draugės kicius grynai toks pats tik, kad žydros akys :D
Anonimas
5002
Pas mus mokykloj wos ne tas pats kaip laukia ir ziuri direktorė, kad niekas su stirukem nesedetu
Anonimas
5002
pas mane tai vakar pajunge :o
Anonimas
5002
Nejunkit, velniai...
Geras_Iksas
5002
tipo nera pas tave klaviaturoj į ir ą raidziu?
|

