Ilgesys... - turbūt stipriausias jausmas po meilės.

2011.01.03 eriko0ote
  • 527
32
Ilgesys...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
#28 Tikra tiesa ;]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
Ilgesys tikrai stipriausias jausmas. Ir jis ypač blogas kai nespėji atsiveikinti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
Td jei as ilgiuosi mylimo zmogaus tai jau katastrofa? ;x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Nes nevertinam tuomet kaip turime šalia..:)
Nuotraukos nėra
no-one 5651    
Žiauriai taikliai čia :) Kiekvienas, kas yra išgyvenęs tokia situaciją, kuomet buvo paliktas mylimo žmogaus, tikrai supranta, kad ilgesys yra be galo stiprus jausmas... Kiekvieną dieną svajoji grįžt į tas dienas ir bandyt susigrąžint ką praradai...
Taip, dauguma demotyvacijų tokia tema buvo beprasmiškas sielvarto išliejimas dėl nelaimingos meilės. Tačiau ši demotyvacija yra kur kas daugiau :) Kaip ir sakiau, kas to neišgyvenęs - nesupras.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#11 Yra labai iskaudintas,sunku dabar zmogui,todel ir dapiso tokios demo ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    

#11 Ilgesi nebutinai del nepasisekusios meiles. ilgetis gali ir artimo zmogaus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
ilgesys ir yra meile ))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
man atrodo, pyktis stipresnis uz ilgesi...
aite 5652    
tikra tiesa.. sedi prisimeni tas kartu linksmai praleistas akimirkas.. net gera pasidaro :) bet tuo paciu ir liudna nes pradedi svajoti kaip butu gera dabar sedeti kartu apsikabinus ir apie nieka negalvoti tik megautis tomis siltomis akimirkomis kartu.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#11 Pritariu. Idiotai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Nuotrauka vercia nusisypsot,kad zmogus kuris isejo vis tiek yra salia taves nors tu jo ir nematai,bet jis visada su tavim ir tave saugos :)
Vai2kas 5652    
.. po meiles.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
sunkiausia jei būna kartu ilgesys ir meilė..
gretagreat28 5652    
nemanau.. :?
Nuotraukos nėra
OvidijusV 5652    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Bukit malonus mieli zmones,jeigu jau jums tikrai nepatinka demotyvacija ar apie meile ar dar apie ka nors kitka,tai bent jau nemetykit cia tu savo berysio komentaru,kaip pvz uzpi.. ir panasiai. Nu jei jau nepatinka,tai nekomentuokit. Yra kam patinka visa tai.
Gucci19 5652    
Tiesa..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
butent...
jamkeee 5652    
#11 Tolerancijos biški žmogau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Tikra tiesą. Kai prisimeni visas gražias akimirkas praleistas kartu, tai tas jausmas ir užklumpa.
Propoganda 5652    
Uzpisot jau su tom meilem. Kas antra demo apie meile...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#2 O tai emocija jau ne jausmas ? Emotion - jausmas. Tai tik tarptautinis žodis, o reiškia tą patį.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Na, malonu malonu, kad mane taip įvertino, kad atsiradau demotyvacijoje :D Kita versija šios nuotraukos mentos18.deviantart.com/art/I-will-always-be-in-your-heart-40525402?q=&qo=
Mr.Gulbius 5856    
Gera demotyvacija bei foto :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
+
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
tai jau tikrai
Pasilik 5856    
O taip. Tikra tiesa... :>
Nuotraukos nėra
Ramus 5856    
true
varna 5856    
tiesą sakanti demotyvacija.....
Nyctereutes 5856    
#1, aistra labiau emocija, nei jausmas, jei neklystu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
Pamirsai dar aistra
Grįžti į viršų