Ilgiausios 5 minutės - Kai reikia kalbėti prieš klasę

2010.05.10 Vyncas
  • 142
26
Ilgiausios 5 minutės







Nuotraukos nėra
Anonimas 5377    
Kaip tik trumpiausios, ilgiausios būna prieš šnekėjimą. O kai jau pradedi šnekėt, net nepajuntu kaip laikas praeina, nors ir būna jaudulys.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
taisingai ;)
labadiena112 5659    
bet jos praeina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
Jau daugiau kabinetis turbut neimanoma del 2 raidziu :D Nu duodat, proto bokstai :)))
O demo tai tiesa pasakyta ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
#14 arba gal rase my tipo kad jo demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
Ir trumpiausios, kai reikia keltis ryte.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
14 - o gal jis neangliskai sake o tiesiog tarima parase...bejegis tu bejegis..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
#14 o tu neapsitriedei perskaites? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
#13 kam rasyt angliskai, jei nemoki ))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
#13 looool :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
#13 Oj vincai:D Smarkiau sisimaut ir negalejai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
Jau kaip mane nervina tokie dundukai kurie neskiria me nuo my reiksmes, ir nori primest, kad moka anglu kalba ir raso angliskai.
Vyncas 5864    
#10 my
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
Netiesa. Nesunkai susirenku 10-ukus ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
+5
Ievutea 5874    
Kas shitO kurejas?
GuoDy 5888    
Brrr, nemėgstu prieš klasę kalbėt. xD
Neilaa. 5889    
Tiesa !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
baisiau buna kai shikt nori ir nera kur :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
No problems.Ir visą pamoką galiu iškalbėti ;D
Robinis 5889    
5 min.. siandien visas 25 min reike ir dar angliskai .. :D :D ech ta aukstoji, baudzia kartais..lb baudzia..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
Aš neiššneku 5 min ;D visada pešneku trumpai ir aiškiai ;D
Mantas4 5889    
Snd kaip tik tai dariau :))) 2 kart
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
man tai px budavo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
koks panasus lapskurnikas i mano buvusi klasioka :)
Grįžti į viršų