Imk, palikau ir tau - Taip dažniausiai sakai kai pats daugiau nebenori.

2011.01.01 ArnoldasK.
  • 212
16
argi, netaip, d







Nuotraukos nėra
Anonimas 4830    
Retai kada taip sakau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
Tikrai, kad tiesa ;/ :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Mmmm.....Baltas sokoladas....
AziTroXx 5654    
Ziauri tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
As tai pvz visada kramtoskes turiu, bet duot nenoriu, bet wistiek duodu :D. Demo is dalies neteisinga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#10 Pzzzz, išsičiūxinai nuo vakar? Neatrodo. Niekam neįdomu koks tau šokoladas patinka. Dėl manęs, kad ir rožinis, px visiems ar u laikaisi dietos ar ko, ar turi valios, niekam neįdomu. Pritariu #9, kalba eina apskritai. Tad tik pasigyrei. (nelabai gavos.) Lol.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#9 tai gerai aš mėgstu rudą šokoladą, bet aš laikausi dietos, tai vstk nkm ir nesiūlau, nes jo neturiu. Bet aš neturiu valios, dietos nesilaikau, todėl niekad niekam ir neduodu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
tai ce kalba ne apie balta sokolada...o apskritai ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Ne, taip sakau, nes nemėgstu balto šokolado
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
balto sokolado niekad nenoriu. niekad jo neperku, jei dovonoja nepriimu, tai nkm ir nesiulau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
vai2kas tau niekada nepalieka? ;D
Vai2kas 5657    
nelabai patiko..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
Na man demo visai teisinga, bet kai pamačiau #2 komentarą, tai supratau koks kvailas žmogus ją kūrė. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
#2 kokius tokius ? Zmogus tiesiog pasake savo nuomone ir jau tu pamanei, jog tavo demo kas nuraso ?

Mintis teisinga, bet demo siaip sau (:
Nuotraukos nėra
ArnoldasK. 5657    
o nx rasyt tokius komentarus? nepatinka nekomentuok.
varlyte 5658    
As visada dabaigiu ;D
Grįžti į viršų