kodel man nejuokinga ?
Impotencija. - Pesimistas: -bl.. nestovi... Optimistas: - Oba kaip kabo!!!
Anonimas
5182
Anonimas
5807
nuo kada anekdotai yra demotyvacijos?
liolike
5832
:D gerulis...
Anonimas
5838
gerulis sitas, tiesa sako seip :D
Anonimas
5838
Pagaliau prajuokino :D
Anonimas
5841
optimistas.. pz :D:D:D:
Anonimas
5850
Optimistas nuzude :D
Anonimas
5874
optimistas - made my day
Anonimas
5899
Senas bejeris kaip pasaulis
Anonimas
5903
ziauriai geras. senai buvo taip pralinksminusi demotyvaciija
Anonimas
5904
jOO, linksmai..;D
Anonimas
5904
:D
Anonimas
5904
Nuzude toks optimisto poziuris ;...)))
Anonimas
5904
Oho kaip kabo!!! SItas nuzude :D +5
sueis
5904
Šitas geras :D +5
Heretic
5905
:D
|

