As debelitas mano fb ip Lukas abartis as klases debelitas
Improvizacija - nėra padėties be išeities!
Anonimas
5273
Anonimas
5273
ble cia visi sako kad nera kaveikti mokyklo o kai jau 12 klase reikia naktimis sedeti prie knygu tai todel vaikuciai mokykytes kad nereiketu sedeti 12 klasei naktimis prie knygu
Anonimas
5370
0,5 bala gavo uzh ta uzduoty auksciau kur yr
Blackrose166
5382
Ir dar už tai gauta puse balo?
Anonimas
5383
:D
Anonimas
5383
Visiškai jokio supratimo ;D...
Anonimas
5383
Panasu I mano ; D
Anonimas
5383
nu mldc :d ka galiu daugiau pasakyt :D bent jau pabande
|

